Громадський бюджет - 2019: вирішуються питання відведення місця для скейт-парку

В ході проведення апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств у п’ятницю, 19 квітня ц.р., порушилося питання реалізації проекту «Громадського бюджету – 2019» - скейт-парку на набережній Дніпра.

Днями міський голова та представники відділу містобудування та архітектури виїжджали на місце, яке попередньо розглядалося для облаштування скейт-парку.

- Наразі чекаємо на результати геодезичної зйомки, яка сьогодні-завтра буде проведена, - сказав І.Ренькас.

Нагадаємо, саме проект «Скейт-парк» здобув перемогу у категорії «макро-проекти». За нього віддали свій голос 441 канівець. Проект передбачає встановлення на набережній спеціально облаштованого спортивного майданчика для тренувань в таких видах молодіжного спорту, як скейтборд, ролики, велосипеди, самокати тощо.