Щодо проведення тендерних процедур у І півріччі 2017 року

Цікаве на цю тему:

Протягом першого півріччя 2017 року розпорядниками коштів м. Канева було проведено 310 тендерних процедур на очікувану вартість 32,73 млн.грн. Кількість організаторів торгів-розпорядників коштів – 8, найбільші за сумами процедури були запропоновані відділом освіти та управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради. Кількість заявлених учасників - 133, пропозицій на торги – 2,43. Економія по завершеним закупівлям ( частка яких становить 96,4%) склала 1,04 млн.грн..    Слід зазначити, що 64,5%  коштів за заявками витрачено через відкриті торги, решта пройшли допорогові закупівлі. За класифікацією CPV  – більшу частину закупівель (69%) складали товари. Найбільша кількість тендерних процедур традиційно відбулася на початку року.

Всі закупівлі проводилися через електронну систему публічних закупівель ProZorro, завдяки якій суспільство може контролювати систему державних закупівель та впливати на її удосконалення.