Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Цікаве на цю тему:

Виконавчий комітет Канівської міської ради Черкаської області оголошує конкурс на зайняття посади директора комунальної установи «Канівський інклюзивно-ресурсний центр Канівської міської ради Черкаської області.

Вимоги до кандидатів:

• вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;

• стаж роботи за фахом не менше п’яти років;

• вільне володіння державною мовою;

• вільне володіння навичками роботи на комп'ютері;

• знання Конституції України, Законів України  «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», знання законодавства в сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, основ спеціальної педагогіки, основ управління діяльністю ІРЦ.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі;

• копії документів про освіту, засвідчені у встановленому законодавством порядку;

• копію паспорта громадянина України;

• копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;

• копію трудової книжки, завірену за місцем роботи;

• згоду на збір та обробку персональних даних.

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит та проходять співбесіду.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень надається кадровою службою відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області.

Документи на участь в конкурсі приймаються протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Канів, вул. Шевченка, 49, відділ освіти виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області.

Телефон для довідок : 3-25-43».