Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

Цікаве на цю тему:

Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Державний реєстратор реєстраційного відділу виконавчого комітету Канівської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги:

• Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра за спеціальністю правознавство.

• стаж роботи у сфері права не менше 3 років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше 1 року;

• Сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації (отриманий в установленому законодавством порядку);

• Вільне володіння державною мовою;

• Вільне володіння навичками роботи на комп'ютері;

• Знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».