Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі "ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (Теплова енергія, приєднане теплове навантаженн

Цікаве на цю тему:

Код за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 09320000-8 «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція»,  теплова енергія

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Назва предмета закупівлі

Вид процедури

Переговорна процедура закупівлі

Ідентифікатор закупівлі

UA-2021-11-18-009733-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Необхідність проведення закупівлі теплової енергії на IV квартал 2021 рік зумовлена потребою в забезпеченні функціонування адміністративних приміщень виконавчого комітету Канівської міської ради та виконанням основних завдань та обов’язків його  підрозділів. Відповідно до ч. 2 ст. 5 Закону України “Про природні монополії” Антимонопольним комітетом України ведеться зведений перелік суб’єктів природних монополій на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. На офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua) розміщено зведений перелік суб’єктів природних монополій. Канівське комунальне підприємство теплових мереж  займає монопольне (домінуюче) становище щодо транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами у місті Каневі – закупівля (постачання) теплової енергія у гарячій воді/парі.  Внаслідок чого, договір про закупівлю товару з теплової енергії у гарячій воді/парі може бути укладено лише з одним постачальником, а саме з Канівським комунальним підприємством теплових мереж ”.

Умови застосування - відповідно до абзацу четвертого пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», якою передбачено, проведення переговорної процедури в разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку до проєкту кошторису на 2021 рік.

Очікувана вартість предмета закупівлі

199 324.08 грн, з ПДВ

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Розрахунок очікуваної вартості товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів відповідно до рішенням виконавчого комітету Канівської міської ради від 21.10.2021 №376 «Про коригування тарифів на теплову енергію, її  виробництво, транспортування та постачання та послугу з постачання теплової енергії для бюджетних установ та організацій і інших споживачів по Канівському КПТМ»

Відповідно до Методики:

ОВрег = V × Цтар,

де:

ОВрег – очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів;

V – кількість (обсяг) товару/послуги, що закуповується;

Цтар – ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом.

Очікуване споживання на IV квартал 2021 рік – 53,859 Гкал. Тариф – 3084,04 грн без ПДВ. Загальна вартість предмета закупівлі на IV квартал 2021 рік –199 324.08   грн, з ПДВ (53,859  х 3084,04   = 166103,31+33220,68 ПДВ).