Попередній запис до управління ЦНАП

Цікаве на цю тему:

До уваги відвідувачів відділу організації надання адміністративних послуг управління  «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Канівської міської  ради Черкаської області

Для зручності громадян у відділі організації надання адміністративних послуг управління  «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Канівської міської  ради Черкаської області запроваджено можливість попереднього запису до адміністратора.

Попередній запис здійснюється :

- за особистим звернення відвідувача до адміністратора (ІІ поверх приміщення  по вул.Шевченка, 49, центральний вхід);

- зателефонувавши адміністратору  за тел. (04736) 3-17-78, 3-33-47

Щоб уникнути непорозумінь під час відвідування Центру,  рекомендуємо:

Прибути до Центру у визначений день не пізніше, ніж за 5 хвилин до запланованого часу прийому  (у випадку, якщо адміністратор у визначений час зайнятий обслуговуванням попереднього відвідувача, Вас викличуть наступним).