У Канівській службі зайнятості – нова очільниця

Нову очільницю Канівського управління Черкаської філії Черкаського обласного центру зайнятості представила виконувачка обов’язків міського голови Оксана П’яткова у ході традиційної апаратної наради, 3 березня ц.р.

Відтак, наразі посаду начальника обіймає Оксана Дрозденко, яка  працює у службі зайнятості вже понад 20 років, з них 13 - заступницею начальника міськрайонного центру зайнятості.

– Нині активно продовжуємо співпрацювати з Пенсійним фондом та керівництвом територіальних громад Канівщини. Зокрема, на постійній основі проводимо виїзні прийоми у селах для презентації послуг служби зайнятості, –  повідомила Оксана Дрозденко.

У свою чергу Оксана П’яткова побажала новій начальниці разом із високопрофесійним колективом плідної злагодженої роботи та успіхів у розв'язанні непростих проблем зайнятості населення.