-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2019-08-06

Щодо перевипуску електронних пенсійних посвідчень, термін дії яких спливає

🕔6 серпня 2019, 14:48 На численні запити щодо перевиписку електронних пенсійних посвідчень (далі-ЕПП), оформлення яких розпочалось, починаючи з 2016 року, та термін дії їх спливає, Канівський відділ обслуговування громадян ГУ ПФУ в Черкаській області повідомляє:
Читати

Громадський бюджет: проведено ремонт в спортивному клубі «Атлант»

🕔6 серпня 2019, 09:07 Ще один проект Громадського бюджету – 2019 «Належні умови для тренувань в СК «Атлант» успішно реалізовано, інформує тренер спортклубу Антон Бараболін.
Читати

Міський голова: Оголошенням на зупинках і стовпах – не місце!

🕔6 серпня 2019, 08:34 На останній апаратній нараді міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів та директорами комунальних підприємств, що відбулася у п’ятницю, 2 серпня ц.р., порушилося питання щодо незадовільного стану зупинок та стовпів у Каневі.