-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2018-06-19

Online курс навчання з питань децентралізації

🕔19 червня 2018, 14:09
Читати

Аудит на комунальному підприємстві «Міський ринок» не проводитимуть

🕔19 червня 2018, 11:10 Проект рішення щодо проведення аудиторської перевірки діяльності КП «Міський ринок» виносився на обговорення депутатів міської ради в ході останнього засідання сесії, 7 червня ц.р.
Читати

Ризики будівництва Канівської ГАЕС аналізували члени комітету при Верховній Раді України

🕔19 червня 2018, 08:41 23 травня ц.р. Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України ухвалив рішення «Про рекомендації круглого столу на тему: «Екологічні аспекти розвитку гідроенергетики в Україні».
Читати

Договір оренди квартири: поради для орендаря

🕔19 червня 2018, 08:37 Договір оренди житла – один з найпопулярніших серед населення. Кожен з нас хоча б одного разу укладав чи укладатиме такий договір. Кожна із сторін цього договору має на меті захистити свої права та інтереси. Дізнайтесь, на які умови слід звернути увагу орендарю при укладенні такого договору.