-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-07-17

Діти учасників АТО мають додаткові пільги при вступі до навчальних закладів

🕔17 липня 2017, 16:35
Читати

Канів відвідали представники громадської організації, що опікується переселенцями, «Крим-SOS»

🕔17 липня 2017, 11:34 У п’ятницю, 14 липня ц.р., до Канева завітали представники Всеукраїнської громадської організації «Крим-SOS», зустріч з якими відбулася в залі засідань будинку рад за участі Канівського міського голови Ігоря Ренькаса, працівників структурних підрозділів виконкому, жителів міста та переселенців, які наразі проживають у Каневі.
Читати

Влада оголошує «війну» порушникам правил поведінки на канівській набережній

🕔17 липня 2017, 09:49 За останні кілька років канівська набережна змінилася до невпізнання. Встановлений на вході в парк фонтан є чи не найбільшим осередком зустрічей для дітей та молоді. Розчистилися чагарники, утворивши гарні галявини для пікніків чи прогулянок. Встановлено лавки, проведено освітлення, посаджені нові дерева й квіти…