-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-03-03

Сьогодні в Україні день жалоби за загиблими гірниками на шахті Степова у Львівській області

🕔3 березня 2017, 15:26
Читати

25 березня ц.р. канівців закликають приєднатися до Всесвітньої акції Година Землі

🕔3 березня 2017, 12:51 У суботу, 25 березня ц.р. о 20.30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети.
Читати

У Каневі відбулась зустріч із підприємцями міста за участі представників всіх профільних служб і управлінь

🕔3 березня 2017, 12:23 Останнім часом в законодавстві відбулося багато суттєвих змін щодо контролю за діяльністю підприємців та оподаткування. У зв’язку з цим, щоб поінформувати підприємців та надати відповіді на всі запитання за ініціативи депутата Канівської міської ради, голови спілки підприємців Володимира Коржова та виконуючого керуючого справами виконавчого комітету Володимира Святелика у четвер, 2 березня ц.р., в міському будинку культури відбулася зустріч із підприємцями Канева.