-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2018-06-04

Звернення Канівського міського голови Ігоря Ренькаса до сільських територіальних громад Канівщини

🕔4 червня 2018, 15:49 Відповідно до Закону України «Про приєднання громад до міст обласного значення», підписаного Президентом України 4 травня ц.р., сільські та селищні ради можуть встигнути добровільно приєднатися до міст обласного значення (м.Канів).

У Каневі відзначили День захисту дітей. Фоторепортаж

🕔4 червня 2018, 10:21 У п’ятницю, 1 червня ц.р., на набережній р.Дніпро відбулися святкові заходи  з нагоди Дня захисту дітей.
Читати

Державний комітет телебачення і радіомовлення оголошує конкурс для журналістів

🕔4 червня 2018, 10:03 Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує черговий прийом до 10 серпня 2018 року творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики.