У приєднаних населених пунктах Канівської громади облаштовують швидкісний інтернет

Це, зокрема, необхідно для можливості старост надавати мешканцям адміністративні послуги.

- Задля того, щоб селянам не доводилося щоразу їхати за тою чи іншою послугою в Канів, частково такі послуги надаватимуться безпосередньо в селі. Для цього старости вже пройшли в ЦНАПі відповідне навчання як адміністратори, але для їх роботи у цих програмах необхідно забезпечити швидкісний інтернет в населених пунктах громади, - повідомила заступник міського голови Галина Москаленко в ході однієї з останніх апаратних нарад з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста. - На сьогодні всі села вже мають швидкісний інтернет. Однак, маємо проблему в Яблуневі. Там інтернет є, але він повільний і такі програми «не тягне». Наразі звертаємося до всіх інтернет-провайдерів. Залучаємо всіх, щоб якнайшвидше вирішити проблему.