На канівський ринок інтернет-послуг заходить новий провайдер

Так, дозвіл на створення та розгортання на території Канівської міської територіальної громади локальної широкосмугової мережі інтернет надано ФОП А.Лопатіну «OCTONET» (м.Київ).

Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 20 січня ц.р.

- Оскільки до Канівської міської територіальної громади останнім часом увійшли 10 адміністративно-територіальних одиниць, проблема підключення до мережі інтернету актуальна в кожному населеному пункті, - наголосив начальник організаційного відділу апарату Сергій Ткаченко.

До слова, на сьогодні на території Канівської територіальної громади присутні 4 інтернет-провайдери, тож відповідне рішення також сприятиме здоровій конкуренції на ринку інтернет-послуг.