Василя Туліна висувають на нагородження Почесною грамотою облради

Відповідне рішення «Про затвердження кандидатури Туліна В.І. на нагородження Почесною грамотою Черкаської обласної ради» було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 6 березня ц.р.

Василь Тулін – викладач Канівського коледжу культури і мистецтв. Саме в цьому навчальному закладі в 1978 році розпочинав свою трудову діяльність. Працював заступником директора, а з 1996-го по 2004 роки -  директором Канівського училища культури і мистецтв.

З 2004-го по 2005-й та з 2013-го по 2014-й роки - обіймав посаду Генерального директора Шевченківського національного заповідника.

Також довгі роки очолює міську ветеранську організацію.

Клопотання щодо нагородження В.Туліна почесною відзнакою висунула президія ради ветеранів м.Канева.

11 березня ц.р. Василю Туліну виповнюється 70 років.