До проведення виборів відділ державного реєстру виборців працює без вихідних

До чергових виборів Президента України залишилося менше місяця.

Нагадаємо, 31 березня ц.р. відбудеться день голосування за обраного кандидата на посаду Глави держави.

Утім, канівці ще мають час для перевірки на наявність в списку виборців чи зміну тимчасового місця голосування. Для цього, йдучи на зустріч громаді, відділ державного реєстру ведення виборців відтепер працюватиме щоденно – з 8-00 до 17-15, без вихідних. Обідня перерва – з 13-00 до 14-00.

Про це повідомив начальник відділу Микола Порожній у п’ятницю, 1 березня ц.р., в ході апаратної наради Канівського міського голови з керівниками структурних підрозділів органу місцевого самоврядування та комунальних підприємств міста.

Звертайтеся за адресою: м.Канів, вул. 206-ї дивізії, 12 (поблизу магазину «Добробут»). При собі обов’язково мати паспорт громадянина України.