24 січня ц.р. відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради

У четвер, 24 січня ц.р., відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

У порядку денному передбачається розгляд проектів рішень:

- Про затвердження звіту міського голови про здійснення державної регуляторної політики Канівською міською радою та її виконавчим комітетом у 2018 році.

- Про затвердження фінансових планів комунальних підприємств міста Канева на 2019 фінансовий рік.

- Про затвердження в новій редакції Програми розвитку культури Канівської об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2016-2020 роки та Календарю ювілеїв і пам’ятних дат на 2019 рік.

- Про зміни назв закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області, комунальної установи «Канівський інклюзивно-ресурсний центр Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області».

- Про внесення змін до рішення Канівської міської ради ОТГ від 20.12.2018 р. № 13-69 «Про бюджет Канівської міської ОТГ на 2019 рік».