Канівського міського голову Ігоря Ренькаса нагородили знаком «Черкаській області 60 років»

У четвер, 2 лютого ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас відзначає свій 60-й день народження.

Одним із перших заїхав привітати Ігоря Олександровича з  ювілеєм голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко. Серед гостей також були присутні голова Канівської районної державної адміністрації Дмитро Шелест і голова Канівської районної ради Сергій Геращенко.

Окрім теплих слів та привітань, голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко нагородив іменинника знаком «Черкаській області 60 років». Також, користуючись нагодою, міський голова попросив очільника області сприяти в отриманні кредиту від Європейського інвестиційного банку. Ю.Ткаченко пообіцяв докласти всіх можливих зусиль задля прискорення проходження чергового етапу в оформленні матеріалів з метою отримання важливих для міста коштів.