Виконком ухвалив рішення про реалізацію проекту «Відкрите Місто»

У середу, 22 березня ц.р., члени виконавчого комітету зібралися на чергове засідання.

Серед основних питань, які розглянули «виконкомівці», зокрема, було ухвалено рішення «Про реалізацію спільного проекту «Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» в м.Канів, яким створено робочу групу з питань реалізації проекту.

Нагадаємо, 1 березня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас, представник проекту «Відкрите місто» Фонду Східна Європа Юрій Піскалюк і голова Канівської громадської організації «Разом» Леся Шульга підписали спільний Меморандум про співпрацю. Комунікаційна платформа «Відкрите місто» (www.opencity.in.ua) створена для взаємодії громадян, місцевих органів влади, громадських об’єднань та бізнесу в процесі вирішення актуальних проблем громад. Це простий у користуванні веб-ресурс, що використовує відкриті карти Google та Яндекс. За допомогою веб-сайту «Відкрите місто» кожен житель міста може ініціювати вирішення важливої для громади проблеми. Платформа дозволяє описати проблему, відмітити її на карті, підкріпити фото або відео (якщо є) та сформувати електронний запит. Також вона передбачає можливість перевірити, в якому статусі знаходиться проблема, позначена громадянином: прийнята в роботу, вирішена чи знаходиться на етапі вирішення.