Вітання міського голови з Новим Роком та світлим святом Різдва Христового!

Дорогі канівці!

Завершується 2016 рік, що був наповнений великою кількістю планів, мрій та сподівань.

Як ці плани реалізовувались в нашій громаді, я детально інформував у своєму звіті перед мешканцями міста 17 грудня в міському будинку культури та перед депутатами міської ради 22 грудня.

Завдяки співпраці мешканців, депутатів міської ради, членів міськвиконкому та працівників його підрозділів, вдалось виконати об'єм робіт, що перевищує роботи виконані в будь-якому з попередніх п'яти років.

Звичайно, ми не задовольнили всіх бажань канівчан, але в моїх планах - не знижувати темпів роботи. Я ж хочу щоб всі повірили - ми дійдемо до кожної вулиці, кожного будинку. Зможемо налаштувати весь депутатський корпус забувати в сесійній залі про належність до конкретних партій. Всі вони обрані Вами і заради Вас повинні працювати.

Хочу щоб 2017 рік був більш благодатним для кожної родини міста , щоб щастя прийшло у кожну домівку.

Бажаю, щоб завершилась війна на сході України, а дружини і діти щирими посмішками зустрічали своїх чоловіків та батьків.

З Новим роком та світлим святом Різдва Христового, шановні земляки.

З повагою до всіх,
Канівський міський голова Ігор РЕНЬКАС