21 листопада ц.р. відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради

У четвер, 21 листопада ц.р., відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради.

Порядок денний, зокрема, передбачає розгляд таких питань:

• Про внесення змін до рішення міської ради від 25.06.2015 №20-58 «Про затвердження Програми підтримки енергоефективності, реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Канева на 2015 – 2020 роки».

• Про затвердження плану з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

• Про внесення змін до інвестиційних програм Канівського комунального підприємства теплових мереж на 2019 рік.

• Про підсумки організації відпочинку дітей шкільного віку м. Канева в 2019 році.

• Про затвердження міської Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради на 2020 рік.

• Про затвердження  цільової Програми підтримки військовослужбовців військової служби, які зараховані для проходження служби за контрактом у 2020 році та членів їх сімей та Положення про підтримку військовослужбовців, які уклали контракт про проходження служби за контрактом у 2020 році.

• Про приєднання міста Канева до ініціативи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Громада, дружня до дітей та молоді».

• Земельні питання.

Початок заходу о 9-00 в залі засідань будинку рад.