23 листопада ц.р. у Каневі відбудеться мітинг-реквієм з нагоди 86-х роковин Голодомору

22-23 листопада ц.р. в Каневі пройдуть заходи, присвячені 86-м роковинам Голодомору 1932-1933 років.

22 листопада ц.р.

12-00 – в бібліотеці ім.Т.Шевченка відкриється виставка-пам'ять: «Голодомор: вогонь спомину».

13-00 – у філії бібліотеки ім.Т.Шевченка (н7а базі ЗОШ №3) пройде урок історичної пам’яті: «Голодомор – невиплакані сльози»

15-00 – в бібліотеці ім.Т.Шевченка пройде вечір спогадів: «У пам’яті скорботний 33-й»

23 листопада ц.р.

10-00 – біля цвинтаря в мікрорайоні Костянець відбудеться покладання пшеничних колосків до пам’ятних знаків жертвам Голодомору та політичних репресій

11-00 – на цвинтарі в районі по вул.Монастирка відбудеться покладання пшеничних колосків до пам’ятних знаків жертвам Голодомору та політичних репресій.

16-00 – на міському цвинтарі по вул. Київській відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, мітинг-реквієм, покладання траурних композицій із житніх та пшеничних колосків до пам’ятного знаку жертвам Голодомору.