ОНОВЛЕНО! 27 червня ц.р. відбудеться засідання сесії Канівської міської ради

У четвер, 27 червня ц. р., відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради.

У зв'язку з підготовкою до проведення урочистих заходів присвячених "Випускному вечору"

початок сесійного засідання перенесено з 10-00 на 8 годину 30 хвилин

Серед питань порядку денного передбачається розгляд проектів рішень:

• Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2018 р. № 13-69 «Про бюджет Канівської міської ОТГ на 2019 рік».

• Про звіт директора КП «Міський ринок» Корнієнка О.В. про господарсько-фінансову діяльність підприємства за 2018 рік

• Про виконання міської «Програми зайнятості населення міста Канева на 2018 – 2020 роки».

• Про  Громадський бюджет міста Канева на 2020 рік.

• Про залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту.

• Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків і квартир на правах власності особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій, які  захищали незалежність та територіальну цілісність на Сході України, мешканцям села Яблунів та м. Канів.

• Земельні питання.