План заходів з нагоди Дня Європи та Днів сталої енергії в м.Каневі 19.05-21.05.2017 років

19.05.2017

21.30 - Демонстрація відеороликів на екологічну та енергозберігаючу тематику. Показ художнього фільму «Післязавтра».

Показ відбудеться Просто неба на площі Т.Г.Шевченка

20.05.2017

10.00 – урочисте відкриття заходів з нагоди Дня Європи.

10.30. – старт велопробігу

11.00 – показові виступи на роликах, велосипедах та скейтах «Я за чисте повітря»;

11.20 - флешмоб на роликах «Думай про майбутнє»

12.00 – дефіле та виступи духових оркестрів з м. Хелмно (Польща) та Канівського коледжу культури і мистецтв

Площа Т.Г.Шевченка

12.00 – енергетичний велоквест

Стартує від комплексу «Авторіка»

Молодіжний фестиваль «Простір єдності»

в рамках проведення Днів сталої енергії на набережній р. Дніпро

Працюють локації:

День Вуличної Музики, літературна галявина, книжковий ярмарок та ярмарок хендмейду, галявина з різноманітними майстер класами, включаючи майстер класи на етно - екологічну тему, дитячий майданчик «Мадагаскар» та два лекторії із різними спікерами по неформальній освіті, катання на конях та бричці,театральна вистава для дітей під відкритим небом, конкурс малюнків на зеленій галявина тему енергозбереження та охорони довкілля, сушка-виставка дитячих творчих робіт, нагородження переможців, виступ музичних гуртів.

21.05.2017

18.00 – святковий концерт за участю духових оркестрів з м. Хелмно (Польща), Канівського коледжу культури і мистецтв та інших колективів Черкаської області.

Набережна р.Дніпро

Протягом свята працюють атракціони та торгові ряди.

Виконуючий обов’язки керуючого справами                                             В.І.Святелик