У Каневі пройшли заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

У четвер, 20 лютого ц.р., Україна вже вп’яте відзначала День Героїв Небесної Сотні, вшановуючи полеглих на Майдані під час Революції Гідності 2013-2014 років.

З нагоди пам’ятного дня представники виконавчого комітету Канівської міської ради, депутати міської ради та жителі міста поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, що на площі Соборній. Отець Володимир Червонніков провів літію за загиблими.

Продовжилися заходи в залі засідань будинку рад, де цього дня проходило чергове засідання сесії Канівської міської ради. Відкриваючи сесію, депутати та всі присутні заслухали Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Представники відділу культури Оксана Кириченко і Костянтин Андрієнко нагадали канівцям головні події Революції Гідності.

- Якби не було Майдану ми б ніколи не дізналися, що ми вміємо так гуртуватися, що козацький дух не загинув, - наголосила О.Кириченко.