20 лютого ц.р. відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради

У четвер, 20 лютого ц.р., депутати Канівської міської ради зберуться на чергове засідання сесії.

Порядок денний заходу передбачає, зокрема, розгляд таких питань:

• Про інформацію начальника Канівського відділення поліції Юрія Лугіна та начальника Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури Олександра Кириченка щодо криміногенної ситуації в Канівській ОТГ.

• Про хід виконання Комплексної програми «Турбота» Канівської міської ради на 2014-2020 роки» у 2019 році.

• Про виконання міської комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, Операцій Об’єднаних сил, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців – добровольців на 2019-2022 роки у 2019 році.

• Про затвердження договору про грант ESC 7/19 NUEE від 23 грудня 2019 року між Канівською міською радою та Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО).

• Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти.

• Про надання дозволу на розроблення Генерального плану села Яблунів Яблунівського старостинського округу.

• Земельні питання.

Початок заходу о 9-00 в залі засідань будинку рад.