Вшанування жертв Голокосту біля пам’ятника «Жертвам фашизму»

З нагоди відзначення міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту відбулося покладання квітів до  пам’ятника «Жертвам фашизму» на місці масового розстрілу мирних жителів Канева у 1941-1944 роках біля Берестовецького яру по вулиці Київській, який було встановлено у 1994 році. Серед жертв розстрілів були євреї, які на початку окупації міста у 1941 році утримувалися в тюрмі Канева та у двох гетто – Таганчі і Корсуня.  Релігійними організаціям м. Канева і району в цей день проведено молебні за жертвами Голокосту та за єдність України. У Канівській бібліотеці імені Т. Г. Шевченка організовано тематичну виставку видань присвячених Голокосту в Україні. У школах міста проведено виховні години пам’яті, перегляди матеріалів віртуального музею «Бабин Яр», оформлено інформаційні стенди та організовано перегляд документального фільму «Крик чорнозему».

На фото: голова Канівської районної державної адміністрації Юрій Розе, голова Канівської районної ради Микола Зоць, керуючий справами виконкому Канівської міської ради Володимир Святелик, головний спеціаліст відділу культури виконкому Канівської міської ради Костянтин Андрієнко.