У місцевих виборах – 2020 в Канівській ОТГ взяли участь більше 8000 жителів

8003 виборців здійснили своє волевиявлення в ході проведення перших місцевих виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня ц.р.

Йдеться, зокрема, в протоколі Канівської міської територіальної виборчої комісії про результати голосування з виборів Канівського міського голови.

Загалом кількість виборців, включених до списків виборців на виборчих дільницях, складає 23662 особи.

199 виборчих бюлетенів було визнано недійсними.

Нагадаємо, відповідно до реформи децентралізації цьогоріч уперше в місцевих виборах брали участь жителі Канева, а також сіл, що входять до складу Канівської ОТГ, – Яблунів, Пекарі, Межиріч, Кононча, Гамарня, Лука, Бабичі, Хмільна, Хутір Хмільна, Михайлівка.

За результатами виборів Канівським міським головою було обрано Ігоря Ренькаса. До складу міської ради увійшли представники 7 політичних сил, а саме - «За майбутнє», «Європейська солідарність», «Слуга народу», ВО «Батьківщина», «Опозиційна платформа – за життя», «Партія Зелених України» і «Радикальна партія Олега Ляшка».