-9.4°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-09-05

У Каневі на березі Дніпра облаштують офіційний пляж?

🕔5 вересня 2017, 09:47 Серед питань порядку денного останнього сесійного засідання, що проходило 31 серпня ц.р., депутати Канівської міської ради розглянули питання про трагедію, що сталася 3 серпня ц.р., на приплаві КП «Авто-ріка», коли втонула дівчина.
Читати

Проблему зубожіння населення порушила Канівська міська рада у зверненні до Президента України

🕔5 вересня 2017, 09:41 Депутати Канівської міської ради звернулися до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана і голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо зростання вартості комунальних послуг. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні сесії Канівської міської ради, 31 серпня ц.р.
Читати

Депутати Канівської міської ради затвердили зміни до генерального плану міста Канів

🕔5 вересня 2017, 08:46 Відповідні рішення «Про затвердження містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану міста Канева Черкаської області» і «Про затвердження плану зонування території (зонінгу) м.Канева» були ухвалені на останньому засіданні сесії, що пройшла в четвер, 31 серпня ц.р.