Увага! З 5 по 16 серпня припиняється прийом документів для проведення реєстраційних дій

ТЕРМІНОВА ІНФОРМАЦІЯ

ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМСНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

Доводимо до вашого відома, що Міністерством юстиції України прийнято наказ від 14.07.2020 № 2409/5 «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», відповідно до якого, у зв’язку із проведенням технічних робіт, припиняється прийом документів для проведення реєстраційних дій ЮО та ФОП з 05 серпня 2020 року до 16 серпня 2020 року включно.

З огляду на викладене, рекомендуємо суб’єктам підприємницької діяльності завчасно переглянути потребу у здійсненні реєстраційних дій та подати документи до органу державної реєстрації не пізніше 04 серпня 2020 року.

Реєстраційний відділ виконавчого комітету Канівської міської ради.