До Канева завітали Посол Республіки Польща і Посол Казахстану

В один день – у середу, 15 липня ц.р., - Канів відвідали представники двох Посольств в Україні – Польщі та Казахстану.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі разом з польськими підприємцями та Наталією Заболотньою привезли Канівській центральній районній лікарні допомогу для боротьби з COVID-19.

Лікарня отримала: 2000 літрів дезінфікуючої рідини, 400 пар захисних окулярів, 3500 масок та 4000 пар одноразових захисних рукавичок.

Під час відвідування музею на Тарасовій горі відбулась зустріч і з Надзвичайним і Повноважним Послом Казахстану в Україні Дарханом Калетаєвим. Після відвідування Черкас представник Казахстану завітав до Канева.

Нагадаємо, Канів має два міста-партнери в Польщі - Хелмно та Члухів, з якими ми постійно та плідно співпрацюємо протягом багатьох років в різних сферах життєдіяльності міста та співпраці з громадою. Сподіваємося, що подібні зустрічі сприятимуть подальшому розвитку нашої співпраці.