За 2018 рік до виконкому надійшло близько 4 000 одиниць поштової кореспонденції

Про це стало відомо у середу, 23 січня ц.р., в ході останнього засідання члени виконкому в ході за слухання інформації про стан виконавської дисципліни у виконавчому комітету Канівської міської ради в 2018 році.

3749 одиниць поштової кореспонденції надійшло до виконавчого комітету Канівської міської ради протягом 2018 року. З них: з органів влади вищого рівня та Черкаської обласної державної адміністрації – 2040; місцевої кореспонденції – 1709. На контроль взято 364 документи.

Виконавчим комітетом за поточний рік підготовлено та відправлено 2621 лист до центральних органів виконавчої влади, обласних управлінь, до установ та організацій; із них 645 – інформація на виконання документів безпосередньо в облдержадміністрацію.