Наталії Заболотній присвоєно відзнаку «За заслуги перед містом Канів»

Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету у середу, 22 серпня ц.р.

Нагадаємо, Наталія Заболотна – президент Фонду гуманітарного розвитку України, засновник платформи #SOSмайбутнє, що дала поштовх для розвитку Канівському спортивному клубу «Спарта» та проведенню турніру з боксу.

Також Н.Заболотна загорілася ідеєю вдихнути життя в канівський довгобуд – недобудований будинок культури у середмісті. З цією метою вона організувала і провела у липні ц.р. в Каневі Перший міжнародний економічно-гуманітарний форум Ukrainian.ID за участі відомих політиків, бізнесменів, митців тощо.

За вагомий внесок у розвиток міста Канів, піднесення його статусу на загальнодержавному та міжнародному рівнях, в знак визнання заслуг перед громадою міста на ниві професійної і громадської діяльності, та за ініціативою міського голови Ігоря Ренькаса виконавчий комітет одноголосно підтримав рішення «Про присвоєння Почесної відзнаки Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» Заболотній Н.П.».