22 січня ц.р. на мосту через греблю Канівської ГЕС відбудеться патріотична акція «Ланцюг єднання»

У неділю, 22 січня ц.р., в рамках відзначення в Каневі Дня Соборності України о 12-00 год. на мосту через греблю Канівської ГЕС відбудеться патріотична акція «Ланцюг єднання».

Для участі запрошуються: депутати Канівської міської ради, члени партійних осередків, громадських організацій, працівники підприємств, установ та організацій, студенти й учні навчальних закладів, а також гості міста.

Приєднуйтесь! Створимо ланцюг єднання разом!

*** Довідка: : День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.