ПОВІДОМЛЯЄМО МЕШКАНЦІВ МІСТА КАНЕВА ТА

КАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

На виконання доручення Державної казначейської служби України та вимог Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» з метою належного та своєчасного погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, та уникнення можливих затримок під час майбутнього перерахування коштів Канівське управління державної казначейської служби України Черкаської області здійснює уточнення реквізитів стягувачів.

Просимо стягувачів тільки в разі отримання запрошення (листом або по телефону) з`являтися до Канівського управління державної казначейської служби України Черкаської області, що знаходиться за адресою: м.Канів, вул.206 дивізії, буд.12 (кабінет 10). При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, реквізити банківського рахунку (довідка банку), які будуть дійсними до кінця 2017 року .

Бережіть свій час і здоров’я!  Дякуємо за розуміння.

Начальник Канівського УДКСУ С.М.Усова