Прозорість процедур бюджетних закупівель - вимога сьогодення!

В зв’язку зі вступом в дію 01 серпня 2016 року Закону України «Про публічні закупівлі» для усіх замовників в розумінні вищезазначеного Закону, офіційне представництво авторизованого електронного майданчика «Держзакупівлі.Онлайн» в Черкасвкій області в особі ТОВ «Прозорі Закупівлі Черкаси» пропонує Вам надання пакету консультативних послуг в сфері публічних закупівель, у тому числі допомогу органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям та їх уповноваженим особам в реалізації своїх прав та законних інтересів в сфері публічних закупівель (закупівля товарів, робіт, послуг, аналіз замовлень, аналіз пропозицій, складання звітів тощо) в розрізі окремих регіонів та України в цілому.

Авторизований електронний майданчик «Держзакупівлі.Онлайн» є інформаційно- телекомунікаційною системою, частиною електронної системи закупівель Рго2огго та забезпечує реєстрацію замовників та учасників, автоматичне розміщення інформації та документації, що стосується процедури закупівель, використання сервісів автоматичного обміну інформацією, доступ до якої здійснюється за допомогою веб-сайту, розміщеного в мережі Інтернет за адресою: ck.dzo.com.ua (веб-адреса Електронного майданчика «Держзакупівлі.Онлайн»).

З метою спрощення переходу замовників на систему електронних закупівель офіційне представництво електронного майданчика «Держзакупівлі.Онлайн» надає інформаційно- консультативні та інші послуги як замовникам, так і учасникам стосовно процедури електронних закупівель (допорогових та публічних), а саме:

• Консультаційна підтримка (саіі-центр);
  • Аналітичні звіти для керівників підприємств/установ по проведених закупівлях;
  • Допомога у підготовці та поданні електронної звітності;
  • Надання допомоги у створенні тендерної пропозиції (допомога у формуванні інформації про характер і необхідні технічні та якісні характеристики предмета закупівлі; опис окремої частини або частин предмета закупівлі (якщо закупівля здійснюється лотами); надання допомоги в формуванні основних та спеціальних умов, які обов'язково будуть включені в договір про закупівлю;
  • Підготовка оголошення про початок процедури, контроль виходу оголошень;
  • Інформування про проведення та перебіг процедури закупівель, у якій зацікавлений Замовник, про дату та час подання будь-яких документів, а також про необхідність внесення в них змін та оприлюднення, у спосіб, зручний для Замовника (електронний кабінет, електронна пошта, 8М8- повідомлення або у будь-який інший зручний Замовнику спосіб);
  • За необхідності надання допомоги з пошуку цікавих замовнику пропозицій при здійсненні закупівель/продажу товарів, робіт та послуг в корпоративному (приватному) та державному секторах економіки з використанням майданчика для електронних торгів «Держзакупівлі. Онлайн»;
  • Регулювання відносин, що виникли під час процедури закупівлі;
  • Допомога у створенні та оформленні необхідної звітної документації:

- протоколи початку процедури, розкриття, акцептування;

- підготовка та оприлюднення повідомлень про акцепт, повідомлень учасників про

- результати здійснення процедури;

- розробка та підготовка договору (підрядного контракту); підготовка та розміщення звіту про здійснення закупівлі;

• Допомога у плануванні закупівель, розробці річних планів закупівель, супутнє консультування;
  • Надання консультацій в розрізі Закону України «Про публічні закупівлі», та інших Законів України, що безпосередньо стосуються закупівельної процедури та відносин, пов’язаних з процедурою закупівлі;
  • Надання консультацій стосовно процедури оскарження закупівель.

З метою чіткого дотримання вимог законодавства України в сфері публічних закупівель, задля забезпечення раціонального використання коштів та економії часу, прозорості закупівельної процедури та досягнення максимального результату в процесі проведення торгів, наші спеціалісти забезпечать Вам необхідну допомогу з усіх питань, що можуть виникнути у Вас під час роботи в електронній системі закупівель!

З повагою, колектив офіційного представництва авторизованого електронного майданчика «Держзакупівлі.Онлайн» в Черкаській області