-9.3°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2019-06-04

Канівський завод «Магніт» відзначив свій перший півстолітній ювілей

🕔4 червня 2019, 15:11 Повен глядацький зал міського будинку культури – це великий колектив Канівського заводу «Магніт» відзначає 50-й день народження рідного підприємства. Урочистості та святкування з нагоди почесної дати проходили у п’ятницю, 31 травня ц.р.
Читати

На Черкащині метеорологи прогнозують дощі, шквали і град

🕔4 червня 2019, 12:17 Відповідне попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності (НМЯ І) по Черкаській області  надійшло до Канівської міської ради.
Читати

Канівські школярі взяли участь у фестивалі з робототехніки у Києві

🕔4 червня 2019, 09:56 Віртуальна реальність, батли роботів, робоперегони, робофутбол та, навіть битва дронів — усе це мало місце протягом 1-2 червня ц.р. в Києві на Всеукраїнському STEM-фестивалі Robotica, у якому взяли участь і школярі Канівської ЗОШ №4.
Читати

На День захисту дітей новоспеченим батькам вручили свідоцтва про народження малюків

🕔4 червня 2019, 09:42 Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.