Заява про оголошення конкурсу проектів на виконання соціального замовлення для надання соціальних послуг

Підстава для оголошення конкурсу - рішення виконавчого комітету
Канівської міської ради від 24.05.2017 № 173.
Замовник проведення конкурсу на надання соціальних послуг: управління соціального захисту Канівської міської ради.
Мета конкурсу – відбір кращих проектів, спрямованих на задоволення потреб територіальної громади у соціальній послузі, яка реалізовуватиметься із залученням бюджетних коштів.
Напрямок  конкурсу:
Соціальна профілактика (вторинна) – мотивація СІН (споживачі ін’єкційних наркотиків) на проходження обстеження на ВІЛ та туберкульоз в закладах охорони здоров’я, консультації, розповсюдження засобів індивідуального захисту.
Учасники конкурсу - недержавні юридичні особи та фізичні особи - підприємці, які відповідають критеріям діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги.
Фінансове забезпечення - за рахунок коштів міського бюджету.
Максимальний розмір фінансування 50 тис. грн. Перелік витрат, що можуть бути включені до розрахунку вартості соціальної послуги; вимоги до учасників конкурсу та до змісту конкурсних пропозицій; форма конкурсної пропозиції та конкурсні завдання; критерії та порядок визначення переможців містяться в умовах проведення конкурсу (посилання).
Методика розрахунку вартості соціальних послуг (в управління соціального захисту населення міської ради).
Адреса, за якою приймаються конкурсні пропозиції: м. Канів , вул. Шевченка, 47,  управління соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради - (подання конкурсної пропозиції у 8 примірниках є обов’язковою умовою участі у конкурсі).
Електронна адреса організатора конкурсу  - [email protected] - (подання конкурсної пропозиції в електронному вигляді є обов’язковою умовою участі у конкурсі).
Телефони для довідок: 3-18-53
Початок прийому конкурсних пропозицій -  29.05. 2017 року.
Закінчення прийому конкурсних пропозицій -  27.06. 2017 року.
Час розкриття конкурсних пропозицій – 28.06. 2017  року о  10.00 год.
Місце розкриття  конкурсних пропозицій - м. Канів, вул. Шевченка, 47,  управління соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради
Завершення реалізації проектів - до 15 грудня 2017 року.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.