-9.4°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2017-06-01

Благодійник із Фірзена Фріц Майєс отримав почесну грамоту від голови Черкаської ОДА

🕔1 червня 2017, 10:36 Відвідуючи музей Тараса Шевченка, що на Чернечій горі в Каневі, під час відзначення шевченківських днів, керівник Черкащини Юрій Ткаченко провів зустріч із головою благодійної спілки «Друзі Канева», почесним громадянином міста Канів Фріцом Майєсом.
Читати

Канів відвідали друзі із міста Фірзен

🕔1 червня 2017, 10:29 З 20 по 24 травня ц.р. у Каневі гостювала делегація із міста-побратима Фірзен (Німеччина) на чолі із Фріцом Майєсом, почесним громадянином нашого міста. Всього делегація нараховувала 9 осіб. Більшість - члени асоціації «Друзі Канева», яка вже понад 25 років активно допомагає Каневу, надаючи матеріальну, гуманітарну допомогу тощо.
Читати

Вартість проїзду в міському транспорті залишається в розмірі 3,50 грн. Виконком не погодив підвищення до 4-ох гривень

🕔1 червня 2017, 10:07 Ознайомитися з результатами моніторингу, проведеного в міському транспорті, та переглянути діючі тарифи на послуги автоперевезення пасажирів в місті Канів члени виконавчого комітету зібралися на позачергове засідання в середу, 31 травня ц.р.

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

🕔1 червня 2017, 08:32