-9.4°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2018-07-19

Виконком підвищив тарифи на послуги зі збору, вивезення та захоронення відходів

🕔19 липня 2018, 16:36 З 3 серпня ц.р. вступає в дію рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 18.07.2018  №191  «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 16.05.18 №126 «Про затвердження тарифів на послуги зі збору, вивезення та захоронення відходів» щодо коригування тарифів в частині захоронення відходів».
Читати

«Чотири лапи»: коли твоя професія – любити безпритульних тварин

🕔19 липня 2018, 12:32 Ми відповідаємо за тих, кого приручили, - писав Антуан де Сент-Екзюпері. Утім, відповідно до законодавства, і за тих, кого не приручали, ми також несемо відповідальність. Йдеться про безпритульних тварин. Правильному поводженню з «безхатьками» та гуманним шляхам регулювання їх чисельності діляться представники міжнародного благодійного фонду ТОВ «Чотири лапи Україна», які приїхали до Канева з акцією стерилізації.
Читати