7 червня ц.р. відбудеться прийом завідувачем сектором взаємодії з суб'єктами державної реєстрації

7 червня ц.р. з метою надання правової консультації і роз’яснення правових питань, відбудеться особистий прийом завідувачем сектором взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Шуляк-Гончаренко Світланою Василівною, начальником Канівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Матвійчук Світланою Іванівною, та начальником Канівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Гресь Наталією Володимирівною.

Прийом проходитиме з 10 години в приміщенні відділу «Канівське бюро правової допомоги» за адресою: м. Канів вул. Шевченка, 6,  другий поверх (приміщення Ощадбанку).

Попередній запис на прийом проводиться за 3 дні до дати прийому по тел: контактний тел. 3-69-62 та ел. почта: [email protected].

Інформує відділ «Канівське бюро правової допомоги»