Канів готується до відзначення 941-ї річниці від заснування міста

Уже на цих вихідних – 21-22 вересня ц.р. - у Каневі проходитимуть заходи з нагоди чергової річниці від заснування міста. Каневу виповнюється 941 рік.

Усі структурні підрозділи виконавчого комітету Канівської міської ради активно готуються до проведення свята.

Так, аби день народження міста вдався необхідна злагоджена робота сотень людей. Творчі колективи репетирують нові музичні композиції, ведучі «відшліфовують» сценарій, техпрацівники невдовзі почнуть зводити сцену та облаштовувати інші локації, де проходитимуть заходи. Передували цьому численні наради та засідання організаційних комітетів.

Комунальники ж активно прибирають вулиці Канева. Їм допомагають і колективи структурних підрозділів виконавчого комітету. Так, 13 та 19 вересня ц.р. організовано проведення суботників до Дня міста.

Працівники згрібали опале листя, підмітали доріжки і тротуари, обрізали сухе гілля тощо. Основні комплекси робіт зосереджені в середмісті Канева, - по вулиці О.Кошового та у парку на набережній Дніпра - де, власне, й проходитимуть основні заходи святкування.