Депутати саботували скликання позачергової сесії з приводу силового розгону учасників блокади для торгівлі з окупантами

На ім’я Канівського міського голови Ігоря Ренькаса надійшов лист за підписом 12 депутатів міської ради з проханням скликати у понеділок, 20 березня ц.р., позачергову сесію Канівської міської ради.

У порядку денному було лише одне питання – «Про звернення депутатів Канівської міської ради до Президента, Прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради України щодо врегулювання суспільно-політичної ситуації в країні».

Утім, станом на 10-20 год. для участі в сесії зареєструвалося усього 14 депутатів. Решта – на засідання не прибули.

До присутніх у залі звернувся депутат Юрій Гамалій, який наголосив, що порушене питання є надзвичайно важливим для життєдіяльності країни, і проблема, яка виникла, не вирішиться через те, що депутати не прийшли на сесію.

Оскільки кворум не зібрався, сесія не відбулась.

За пропозицією міського голови І.Ренькаса, порушене питання буде включено до порядку денного планової сесії, яка відбудеться 30 березня ц.р.