Протягом 2018 року до виконкому надійшло 732 звернення від громадян

23 січня ц.р. члени виконавчого комітету заслухали інформацію про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2018 рік.

Так, за звітний період на розгляд виконавчого комітету надійшло 732 (у 2017 році – 818) звернень від громадян. З них: 629 – письмових, 103 – на особистому прийомі у голови.

Протягом даного періоду міським головою проведено 37 особистих прийоми, на яких побувало 570 осіб. Під час особистих прийомів відвідувачам надано 20 роз’яснень, позитивно вирішено 17 звернень.

З обласної державної адміністрації надійшло 21 (у 2017 році – 16) звернення від громадян міста, які звернулися до органів влади вищого рівня. Збільшилась кількість звернень громадян на Урядову «гарячу лінію» - 157 (у 2017 році – 90).

Протягом даного періоду надійшло 77 (у 2017 році – 86) колективних звернень, з них особи похилого віку, пенсіонери, учасники війни, УБД, інваліди від захворювання, ліквідатори та потерпілі від аварії на ЧАЕС І, ІІ категорій. В колективних зверненнях, в основному, ставилися питання  життєзабезпечення міста, а саме: про ремонт доріг та освітлення вулиць, про ремонт дахів та під’їздів будинків, про зрізання дерев, очищення вулиць від снігу, ремонт водогону та ін.

Всього з питань роботи підприємств житлово-комунального господарства надійшло 205 (у 2017 році – 206) звернень. На виконання затверджених виконавчим комітетом заходів, та виконання звернень мешканців відремонтовано дахи на житлових будинках, відремонтовано ліфти. Проведено ремонт і прокладку нових водопровідних мереж, на виконання заяв від мешканців, проведено реконструкцію та заміну мереж. На багатьох вулицях зроблено та відремонтовано дороги площею 16667,80 квадратних метрів на суму 5389091, 14 грн.

Питання соціального захисту ставилися в 226 зверненнях (у 2017 році – 236), а саме: про надання субсидії та соціальної допомоги, про затримки у виплаті соціальних допомоги, про  допомогу дровами для опалення будинку, пільговий проїзд в транспорті. Значна кількість з них це звернення від мешканців міста з проханням надання матеріальної допомоги на лікування. Незважаючи на проблеми з наповненням міського бюджету, протягом даного періоду надано матеріальну допомогу громадянам на суму 438 тис. 600 грн, це значно більше ніж в минулий період (за 2017 рік надано на суму 346 тис. грн.). Учасникам АТО та їх сім’ям – 3 особам на суму 3 тис. грн., 10 військовослужбовцям, які зараховані до контрактної служби в сумі 100,0 тис. грн. Здійснено зубопротезування 8 учасникам АТО в сумі 15,7 тис. грн., 1 інваліду війни в сумі 372,3 грн., 2 членам сім’ї учасників бойових дій в сумі 1,4 тис. грн., 6 учасникам Другої світової війни та бойових дій в сумі 6,8 тис. грн.

Залишаються актуальними питання поліпшення житлових умов проблеми, які піднімалися в 128 зверненнях ( у 2017 році – 188), а саме: про забезпечення житлом, про ремонт житлових будинків, про надання кімнати в гуртожитку та ін. В 2018 році виділено 5 кімнат в соціальних гуртожитках, 1 квартиру придбано за рахунок місцевого бюджету на умовах співфінансування, 1 квартиру виділено учаснику бойових дій в зоні АТО за рахунок житлового фонду територіальної громади (житло перейшло до житлового фонду територіальної громади міста, як відумерла спадщина), 300 тис. грн. виділено із місцевого бюджету на виконання Програми забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2016 - 2020 роках.