-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2023-05-12

Напередодні Дня матері у Каневі привітали матерів полеглих на війні Героїв

🕔12 травня 2023, 15:45 Цієї неділі, 14 травня, в Україні  відзначатимуть День матері —  одне з найзворушливіших сімейних свят.
Читати

Комунальники повідомляють про тимчасову відсутність світла на набережній

🕔12 травня 2023, 14:12 У продовж декількох днів на набережній буде відсутнє світло, інформують у КП «Місто».
Читати

У Каневі тривають поточні ремонти доріг

🕔12 травня 2023, 10:49 Впродовж останніх тижнів на вулицях Канева чи не щодня можна побачити дорожньо-будівельну техніку. Дорожники активно взялися за проведення поточного ремонту доріг та грейдерування узбіч.

Геніальному художнику Івану Марчуку сьогодні 87 років

🕔12 травня 2023, 10:30 Сьогодні своє 87-річчя святкує найвідоміший і найтитулованіший український художник в світі, почесний громадянин Канева, Києва і Тернополя, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, геній сучасності за рейтингом «100 геніїв сучасності», укладеним британською газетою «Дейлі телеграф» - Іван Марчук.

Безбар’єрність

🕔12 травня 2023, 09:38 Безбар’єрність – це забезпечення рівних прав і можливостей. Це комплексний підхід до подолання бар’єрів: від поширення інклюзивних практик і впровадження доступності до піклування про психічне здоров’я, яке є основою добробуту кожної людини. Це філософія суспільства без обмежень. Це про внутрішню готовність створювати середовище, у якому буде комфортно всім.  Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні сприяє безперешкодному доступу всіх без винятку українців до різних сфер життєдіяльності – від можливості дістатися об’єктів соціальної інфраструктури до впливу на важливі рішенні у житті громади та держави.