Повідомлення про намір отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

ТОВ "БОРИСФЕН - ТРЕЙД" має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для майданчика, що знаходиться за адресою Черкаська область, Черкаський район, с. Хмільна, вул. Миру, 59. Товариство займається виробництвом кормів для тварин. Джерелами викидів є: опалювальне обладнання, обладнання для виробництва кормів для тварин, холодильні компресори, верстати металообробні, пост зварювання та газорізки, відстійники, мулові карти, поля фільтрації очистки стічних вод, дизельгенератор.  В результаті діяльності в атмосферу виділяються речовини,  основні з них:  метан, НМЛОС, речовини  у вигляді суспендованих твердих частинок, оксиди азоту, оксиди вуглецю, фреон, натрію гідроокис, водень хлористий, діоксид сірки, оксид заліза (ІІІ), оксид марганцю (IV), метилмеркаптан, етилмеркаптан, аміак, сірководень. Валовий викид орієнтовно складає 15 т/рік. Всі викиди знаходяться в межах норм, що підтверджено відповідними розрахунками. Збір зауважень громадських організацій та окремих громадян по даному питанню проводиться протягом місяця з дати подачі повідомлення в місцеві засоби масової інформації Черкаською обласною військовою адміністрацією за адресою: Черкаська обл., м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185, тел. (0472) 37-29-15, 37-60-01,36-11-13, 37-22-49, [email protected].