Цікаве на цю тему:

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки нерухомого майна комунальної власності.

1. Об’єкт оцінки: частина нежитлових приміщень, розташованих на першому поверсі багатоповерхового житлового будинку загальною площею 138,4 кв.м, а саме приміщення №№ 14 – 33 відповідно до технічного паспорта на нежитлове приміщення,

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська область, м. Канів, вул. Героїв Дніпра, 35т.

Балансоутримувач: комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора».

Мета проведення незалежної оцінки: приватизація об’єкта шляхом викупу.

Дата оцінки: 30.11.2016 р.

Конкурс відбудеться у виконавчому комітеті Канівської міської ради  06 грудня 2016 р. об 11.00 год. за адресою: м. Канів, вул. О. Кошового, 3.

Конкурсну документацію слід подавати до відділу комунального майна та земельних ресурсів м. Канева до 03 грудня 2016 р.

Телефон для довідок: 3-55-24, 3-57-79.