Оголошується конкурс з визначення оператора по наданню послуг з утримання майданчику для платного паркування автотранспорту на території міста Канів

Цікаве на цю тему:

1. Організатор конкурсу - виконавчий комітет Канівської міської ради: 19003, Черкаська обл., м.Канів, вул.О.Кошового, 3.
  2. Уповноважені особи здійснювати зв'язок з учасниками – виконуючий обов’язки керуючого справами виконавчого комітету міської ради – Святелик Володимир Іванович, 3-29-03; начальник управління економічного розвитку виконавчого комітету міської ради – Савченко Антон Юрійович, 3-22-51.
  3. Місце отримання конкурсної документації для учасників: вул. О.Кошового, 2, управління економічного розвитку, режим роботи: з 800-1715.
  4. Відомості про зону паркування для легкового автотранспорту:
  • вул. 206 Дивізії (район зупинки «Водоканал»), майданчик з твердим покриттям загальною площею 1270 кв.м., на 38 одиниць легкового автотранспорту, режим роботи – за поданням учасника.
  1. Кінцевий термін прийняття пропозицій учасників конкурсу – 14.11.2016, 900.
  2. Дата, час та місце проведення конкурсу: 14.11.2016 , 1000, м.Канів, вул. О.Кошового, 3, каб.2
  3. Основні вимоги до конкурсантів:
  • державна реєстрація, як суб’єкта господарювання;
  • відсутність заборгованості: по заробітній платі, до бюджетів всіх рівнів, єдиного соціального внеску.
  1. Основні вимоги до умов матеріально-технічної бази учасників:

– фінансова спроможність облаштування майданчика і придбання паркувальних автоматів.

1. Термін, на який буде залучатися оператор – 2 роки
  2. Інформація щодо осіб, які не допускаються до участі в конкурсі:
  • суб’єкти господарювання, які мають заборгованість: по заробітній платі, до бюджетів всіх рівнів, єдиного соціального внеску.
  1. Інші додаткові умови – відсутні.
начальник управління економічного розвитку Антон САВЧЕНКО