Відбувся конкурс з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою

Цікаве на цю тему:

виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області

про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою (виготовлення технічної документації), по здійсненню інвентаризації земель на земельну ділянку

08.12.2020 року об 11:00 у виконавчому комітеті Канівської міської ради Черкаської області (вул. О. Кошового, 3, м. Канів) відбувся конкурс з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою (виготовлення технічної документації), по здійсненню інвентаризації земель:

- земельна ділянка  орієнтовною площею 0,2600 га по вул. Маяковського землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) /16.00/ для виконання проектних чи будівельних робіт по прокладанню водогону.

Переможцем конкурсу стало ТОВ «Землеустрій та Оцінка» (м. Черкаси).