Відбувся конкурс з відбору виконавця послуг

Цікаве на цю тему:

виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області

про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою на земельну ділянку, по якій пропонується здійснити продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону

16.09.2020 року об 11:00 у виконавчому комітеті Канівської міської ради Черкаської області (вул. О. Кошового, 3, м. Канів) відбувся конкурс з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою на земельну ділянку, по якій пропонується здійснити продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону:

- земельна ділянка по вул. Енергетиків (згідно схеми), для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу /12.11/ під розміщення мийки самообслуговування автомобілів, орієнтовною площею 0,1500 га.

Переможцем конкурсу стало ТОВ «Землеустрій та Оцінка» (м. Черкаси).

Начальник відділу комунального майна та земельних ресурсів виконавчого комітету Канівської міської ради  Наталія Єфіменко